Beko Buzdolabı Ünlem İşareti

Beko buzdolabı ünlem işareti ortaya çıktığında bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz. Buzdolabınızda normalden fazla ısı derecesi ile karşılaştığınızda ünlem işareti görürsünüz. Buzdolabının fazla ısınmasına neden olan birçok sorun olabilir. Bunların giderilmesi ve cihazın performanslı çalışması gerekmektedir. Ünlem işaretinin üzerine basarsanız uyarı ışığının söndüğünü görebilirsiniz. Ama sönmüyorsa sorun devam ediyor demektir yardım almanız gerekir. Buzdolabına reset atmak da sorunu çözebilir.

Beko Buzdolabı Ünlem İşareti Nedenleri

Beko buzdolabı ünlem işareti ile karşılaşanlar cihazlarının ısı derecelerini kontrol etmelidir. +4 derece olarak ayarlama yapın. Isı düşerse ünlem işareti ortaya çıkabilir. Buzdolabına sıcak ve ılık yemek koymamaya dikkat edin. Ünlem işaretinin üzerine basılı tutun. Bu sorunun nedenleri şunlar olabilir:

  • Buzdolabının ısı derecesi yanlış ayarlanmış olabilir.
  • Elektrik kablolarında sorun yaşanıyor olabilir.
  • Buzdolabının kapısı uzun süre açık kaldıysa ortaya çıkan farklı ısı derecesi ünlem işaretine sebep olabilir.

Sizin çabalarınızla sorun giderilmediyse teknik yardım almanız gerekecektir. Beko buzdolabı servisi size bu konuda yardımcı olarak sorunu çözecektir.

  • Bosch bulaşık makinesi ışıkları yanıyor ama çalışmıyorÜtü sarı su akıtıyor ne YapmalıyımArzum ütü ışığı yanıyor ama ısıtmıyorFerroli Kombi D1 D2 ne demekBlender olmadan mercimek çorbasıBraun epilasyon aleti başlığı dönmüyorViessmann kombi F2 HatasıBraun Silk-épilKoltuk altı lazer epilasyon zararlarıÜtü buhar vermiyor Ne Yapmalıyım
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis