Philips Buhar Kazanlı Ütü Buhar Vermiyor

Philips buhar kazanlı ütü buhar vermiyor, tarzında bir sorunla karşılaşıldığında yapılması gereken ilk şey, sorunun kaynağını bulmaktır. Ütünün buhar vermemesi, tek bir neden bağlı olmayabilir. Bunun için bazı kontroller yapılmalıdır. Yapılan kontroller sonrasında sorunlar devam ediyorsa doğru çözüm yöntemi uygulanmalıdır. Tüm işlemlere rağmen kazanlı ütü buhar vermemeye devam ediyorsa muhakkak yetkili servise ütü götürülmelidir.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Buhar Vermiyor, Sorunu Nasıl Çözülür?

Philips buhar kazanlı ütü buhar vermiyor, sorununun birçok nedeni vardır. Dolayısıyla işleme nedeni bulmakla başlanmalıdır. Sorunu belirlemek için şu noktalara dikkat edilmelidir:

  • Buhar kazanlı ütü, ilk kullanımında normal buhar süresinden yaklaşık 30 saniye sonra buhar üretir. Bu yüzden normal süreden biraz daha fazla beklenmelidir.
  • Ütünün buhar ya da hız modu kapalı olabilir. Buhar modu etkileştirilmediğinde ütü buhar vermez.
  • Buhar kazanlı ütünün buhar verebilmesi için buhar düğmesine basılmalıdır.
  • Ütünün su haznesinde su yoksa ya da minimum seviyenin altındaysa ütü buhar üretemez.
  • Ütü kireçlenmiştir. Kireç temizlendiğinde ütü buhar veremez.

Bu noktalara dikkat edilmesine rağmen sorun devam ediyorsa ütü yetkili servise götürülmelidir.

  • Eca kombi sıcak su Nasıl açılırSuperonline internet ışığı Yanıp SönüyorSamsung çamaşır makinesi Arıza SembolleriArçelik bulaşık makinesinden tak tak ses gelmesiFön makinesi kömürü biterse ne olurBanyo bataryası sıcak su az akıyorBulaşık makinesi sigortası neredeKatı meyve Sıkacağı motoru YandıBeko Bulaşık Makinesi ArızalarıKettle su akıtıyor ne Yapmalıyım
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis