Xiaomi Robot Süpürge Şarj Olmuyor

Xiaomi robot süpürge şarj olmuyor ve robot süpürge şarj istasyonuyla bağlantı kuramıyorsa; bununla ilgili kullanıcıların yapabileceklerini bilmesi önemlidir.

Xiaomi Robot Süpürgenin Şarj Olmaması Durumunda Neler Yapılmalıdır?

Xiaomi robot süpürgenin şarj olmaması durumu söz konusuysa, bu durumun neden olduğunu bulmak gerekebilir. Şarjı biten robot süpürgenin rahatlıkla şarj standını bulup, kendi kendini şarj etmesi gerekir. Robot süpürgenin şarj standına oturmamasının nedeni, şarj standının sabit hale getirilmemesi olabilir. Bunun için öncelikle şarj standının belli bir yerde sabitlenmesini sağlamak çözüm olabilmektedir.

Xiaomi robot süpürge neden şarj olmuyor?

Sabitlenmediği zaten şarj standının yerinde oynamasıyla, şarj sorunu oluşturmaktadır. Xiaomi robot süpürge şarj olmuyor hatta şarj yuvasını bulamıyor şeklinde kullanıcı bildirimleri söz konusu olabilmektedir. Bu durumda manuel olarak süpürgeyi şarj yuvasına yerleştirerek, şarjının dolması sağlanabilir.

Bu işlem sonrasında süpürgenim şarjı bittiğinde, artık otomatik olarak şarjını bulabilmesi mümkündür. Cihaz çalışır durumdayken, şarj yuvasının bulunduğu odanın da kapısının açık tutulması işe yarayacaktır.

Adaptörün tam olarak monte edilmemesi, şarj sorunu oluşmasına etki eder.
Kabloların hasarlı olması durumunda süpürgenin şarj olmamasına neden olmaktadır. Hasarlı kablolar cihazı tam anlamıyla şarj etmemektedir.

“Xiaomi Robot Süpürge Şarj Olmuyor” üzerine bir yorum

  1. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge bu marka süpürgeyi asla almayın standını bulamıyor planlı temizlik yapmıyor yönlendirdiğin de 1 metre standan ayrılıp geri standa dönüyor beş kuruş etmez bu marka elimde patladı

Yorumlar kapalı.

  • Sinbo tost makinesi ısıtmıyorSinbo kahve makinesi ısıtmıyorAriston kombi Arıza sembolleriArçelik televizyon karanlık gösteriyorECA kombi su akıtıyor basınç düşüyorSiemens buzdolabı alt kısmı soğutmuyorArzum Çaycı açık kalırsaTefal Kazanlı Ütü Water ışığıTefal kazanlı ütü resetleme Kazanlı ütü neden buhar vermezPhilips kazanlı ütü Kullanım kılavuzu
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis