Bosch Çamaşır Makinesi F21 Hatası

Bosch çamaşır makinesi f21 hatası çamaşır makinesinin motorunda arıza olduğu anlamına gelir. Çeşitli sebepler ile ortaya çıkan F21 hata kodu ile karşılaşıldığı zaman kullanıcı makinenin motorunda ya da motor kömürlerinde bir sorun olduğunu anlamalıdır. Kullanıcının motoru değiştirme ya da motor kömürlerini değiştiremeyeceği için teknik servis yardımı alması gerekir. Ancak kullanıcı olarak çamaşır makinesinin program ayarını değiştirmeye çalışarak sorunu gidermeye çalışabilir. Bunun için makineyi sıkma moduna ayarlamalıdır. Sıkma modu tuşuna basarak programı saat yönüne doğru bir tık geriye doğru çevirmelidir. Sıkma tuşu serbest bırakılarak makinenin ekranın hata kodunun hala devam edip etmediğine bakılır. Eğer hata kodu devam etmiyorsa çamaşır makinesini yeniden çalıştırabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi F21 Hatası Nedenleri

Bosch çamaşır makinesi F21 hatası çamaşır makinesinin motor arızasına bağlı bir sebeptir. F21 arazi sebepleri;

  • Çamaşır makinesinin motoru bozulmuş olabilir
  • Ana kart arızası olabilir
  • Motor kablo bağlantılarında sorun olabilir.
  • Çamaşır makinesinin motor rolesinde arıza olmuş olabilir.

Çamaşır makinesinin motorunda arıza meydana geldiği zaman kendiniz işlem yapmak yerine Bosch Çamaşır Makinesi Servisini aramalısınız.

  • Eca kombi sıcak su ateşleme YapmıyorBeko Bulaşık Makinesi E02 hatasıSaç Kurutma makinesi çalışma prensibiBulaşık makinesinin altından su kaçırmasıDemir döküm Tost Makinesi tavsiyeKararan çay Süzgeci nasıl temizlenirArçelik Çamaşır Makinesi Açma Kapama Düğmesi TamiriElektrikli çaydanlık açık kalırsa ne olurPhilips ütü karşılaştırmaProfilo çamaşır makinesine elektrik gelmiyor
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis