Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor

Philips ütü mavi ışık yanıp sönüyor sorunu kadınların sık karşılaştığı bir problemdir. Buhar kazanlı ütülerse bu ışığın yanıp sönmesi ütüde su kalmadığını gösterir. Ayrıca ütü ısınırken de bu ışık yanmaktadır. Ütü tamamen ısındığında ise ışık sabit olarak yanmaya başlar. Ancak mavi ışık 5 dakikadan uzun bir süre yanıp sönmeye devam ediyorsa bu durum ürünün arızalandığını bildirmektedir.

Philips ütü mavi ışık yanıp sönüyor ısınmıyor

Kullanım esnasında eğer ütünün tutma yerindeki ya da taban kısmındaki mavi ışık yanıp sönüyorsa bu durum ütünün otomatik kapanma durumunda olduğu anlamına gelmektedir.

Philips azur ütü auto off problem

Böyle bir durumda ütüyü yeniden açmak için buhar tetiği düğmesine ya da açma/kapama tuşuna basabilirsiniz. Ayrıca ütünün su haznesine su koyarak da bu ışığın yanıp sönmesini engelleyebilirsiniz.

Philips ütü ışık yanıp sönüyor ısınmıyor

Philips Azur ütü mavi ışık yanıp sönüyor sorununu kendiniz de kolaylıkla çözebilirsiniz. Bu ışığın yanması her zaman ütüde arıza olduğunu bildirmez. Bu nedenle ışığın ne kadar süredir yandığını, su haznesinde su var mı yok mu gibi durumları takip etmelisiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor ne anlama geliyor?

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, su tankı dolu olduğunda ve ütü kullanılmadığında güvenlik nedenleriyle otomatik olarak devreye giren bir özelliktir.

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor nasıl kapatılır?

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, su tankı boşaltıldığında veya ütüyü kullanmaya başladığınızda kendiliğinden kapanacaktır. Eğer mavi ışık hala yanıp sönüyorsa, ütünüzü kapatıp fişini prizden çıkarın ve birkaç dakika bekleyin. Daha sonra ütünüzü tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, ütü performansını etkiler mi?

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, ütü performansını etkilemez. Bu özellik, sadece güvenlik nedenleriyle tasarlanmıştır ve su tankı dolu olduğunda veya ütü kullanılmadığında otomatik olarak devreye girer.

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, su tankının dolu olduğunu nasıl anlarım?

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, su tankı dolu olduğunda otomatik olarak devreye girer ve mavi ışık yanar. Ayrıca, su tankının dolu olduğunu kontrol etmek için su seviye göstergesi de bulunur.

Philips Ütü Mavi Işık Yanıp Sönüyor, su tankını nasıl doldurabilirim?

Su tankını doldurmak için, ütünün su giriş kapağını açın ve temiz suyu tanka doldurun. Su tankının maksimum seviyesine ulaştığında, su giriş kapağını kapatın ve ütünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Philips Ütü Neden Isınmıyor

  • Beko bulaşık Makinesi deterjanı almıyorTost makinesi ışığı yanmıyorVestel çamaşır makinesi sıkma programıTefal ütü filtre temizliğiDemirdöküm kombiye elektrik gelmiyorXiaomiTefal ütü TamiriSivilce üzerine lazer epilasyon yapılır miVestel çamaşır makinesi su almıyor ses çıkarıyorVestel çamaşır makinem sıkmıyor
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis