Samsung Tv Ses Var Görüntü Yok

Samsung tv ses var görüntü yok pek çok kullanıcının yaşadığı sorunlar arasında yer alıyor. Televizyonlarda bu sorun yaşandığı takdirde kullanıcıların yapabileceği bir işlem bulunmuyor. Mutlaka servis çağırılması ve tamirin işin ehli ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Televizyonların belli bir süre kullanılmasının ardından arka kısmında bulunan ledler eskimektedir.

LCD televizyonlarda bulunan ledlerin bozulması halinde değiştirilmesi sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Televizyonda sesin olup görüntünün olmamasının farklı nedenleri de olabilmektedir. Tüm arızalar sadece servis tarafından tamir edilebilmektedir. Kullanıcıların bu şekilde sorun yaşamaları halinde ihmal etmeden tamir ettirmeleri gerekmektedir.

Samsung Tv Ses Var Görüntü Yok Sorunu Çözümü

Smsung tv ses var görüntü yok sorununun çözümü için neler yapılması gerektiği araştırılmaktadır. Araştırma sonunda kullanıcıların bu konuda kendilerinin yapabilecekleri bir şey olmadığı görülmektedir. Ledlerde arıza oluşması halinde görüntü gittiği halde televizyondan ses gelmeye devam etmektedir. Televizyonun fişi çekilip takıldığında sorun bir süreliğine ortadan kalkabilmektedir. Ses var görüntü yok sorunu kaynağı şunlar olabilmektedir.

  • Televizyonun arka kısmındaki ledler arızalanmıştır
  • Invertor devresi arızalanmıştır
  • İnverter yanmış olabilir
  • Bosch kombi reset atmıyorBeko buzdolabı kırmızı ünlem işareti ne DemekFiltre kahve makinesi soğuk yapıyorGranit tost makinesi iyi mıSamsung çamaşır makinesi kilitli kaldıFerroli sa arızasıPhilips epilasyon aleti Nasıl KullanılırSaç kurutma makinesi ısınınca duruyorSamsung Bulaşık Makinesi hata kodlarıECA kombi kırmızı ışık
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis