Vestel Bulaşık Makinesi Başla Bekle Yanıp Sönüyor

Vestel bulaşık makinesi başla bekle yanıp sönüyor ise bunun hemen cihazdaki bir arızadan kaynaklandığını düşünmemelisiniz. Birkaç işlem yaparak ışığın sönmesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız tüm kontrollere rağmen ışık yanıp sönmeye devam ediyorsa servis çağırmalısınız. Işık yanıp sönerken makineyi kullanmak mümkün olmamaktadır.

Tüm kontrolleri yaparken ya da servis çağırmanız halinde fişini çekmelisiniz. Bulaşık makinesinin ışığının yanıp sönmesinin birçok farklı nedeni olabilmektedir. Bunlar arasından hangisinin ışığın yanmasına neden olduğunu anlamak için çeşitli işlemler yapılabilmektedir. Bu işlemleri yapmanız servis çağırmanız gerektiğinde sorunun çok daha kolay bulunmasını sağlamaktadır.

Vestel Bulaşık Makinesi Başla Bekle Yanıp Sönüyor Nedeni

Vestel bulaşık makinesi başla bekle yanıp sönüyor sorunu yaşadığınızda çözümü için öncelikle nedenin ortaya çıkartılması gerekiyor. Bu neden her zaman makineden kaynaklı olmayabilir ondan dolayı su musluğunu ve pis suyun tahliye edildiği sifonu da kontrol etmek gerekmektedir. Sorunun nedenleri arasında şunlar yer alabilir.

  • Cihaz su alamıyordur suyun kesik olmadığından emin olun
  • Makinenin kapağı tam kapanmamış olabilir
  • Makinede su taşması olabilir pis su taşıyan hortumu ve sifonu kontrol edin
  • Cihaz suyu yeterince ısıtamıyor olabilir bu durumda 444 55 45 numaralı telefonu arayarak teknik servis çağırmalısınız.
  • Ariston Kombi 108 arızası nasıl giderilirKombi su akıtıyor tehlikelimiTost makinesi ışığı yanıyor ısıtmıyorKazanlı ütünün kireci nasıl temizlenirEpilasyon aleti bikini bölgesinde kullanılır mıSamsung tv ses var görüntü yok fiyatECA Kombi F37 hatası çözümüSiemens IQ500 çamaşır Makinesi kilit işaretiTefal ütü auto off ışığı Yanıp SönüyorEca Kombi 4 arızası nasıl giderilir
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis