Vestel Bulaşık Makinesi Cl Hatası

Vestel bulaşık makinesi cl hatası olarak değerlendirilmemelidir. Elektronik cihazlar insanların hayatlarını çok kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında küçük çocuklar içinde çeşitli tehlikeler oluşturabilmektedirler. Bundan dolayı özellikle yeni nesil cihazlara çocuk koruma kilidi koyulmaktadır. Cihazın ekranında görülen bu kod da çocuk kilididir.

Bu kodun ekrana kendiliğinden gelmesi gibi bir durum olmamaktadır. Cl kodunun aktif olması için cihazda bir kilit tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa birkaç saniye basıldığında aktif olur ve çocukların cihazla oynayarak zarar görmelerinin önüne geçilir. Kod iptal edilmek istendiğinde de aynı tuşa birkaç saniye basılması yeterlidir.

Vestel Bulaşık Makinesi Cl Hatası Nedir?

Vestel bulaşık makinesi cl hatası nedir araştıran kişiler bunun aslında bir arıza olmadığını görmektedirler. Cihazın ekranında bu kodu gördüğünüz takdirde servis çağırmanıza gerek bulunmuyor. Çocuk kilidi olarak yer almaktadır ve bir koruma oluşturmaktadır. Bu kodu özellikle çalıştığı zamanlarda aktif yapmalısınız. Bu şekilde çalıştığı zamanlarda çocuklarınızı koruyabilirsiniz. Cihazın ekranında bu kodun görülmesi şu anlama gelmektedir.

  • Cihazın koruma kodlarından biridir
  • Çocuk kilididir ve üzerinde anahtar resmi olan tuşa basılarak aktif yapılabilir
  • Aynı şekilde tuşa basılarak pasif hale getirilebilir.
  • Regal Çamaşır Makinesi E03 hatasıBikini bölgesi için en iyi Epilasyon AletiBosch Bulaşık Makinesi su almıyor ses ÇıkarıyorLynx kombi f hatasıBeko buzdolabı kırmızı ünlem işareti ne DemekSaç Kurutma makinesi fanı çalışmıyorTost makinesi fişte kalırsaBulaşık makinesi su alırken ses çıkarıyorVestel f2 hatası KlimaECA Proteus Premix yıllık bakım
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis