Vestel Bulaşık Makinesi Cl Hatası

Vestel bulaşık makinesi cl hatası olarak değerlendirilmemelidir. Elektronik cihazlar insanların hayatlarını çok kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında küçük çocuklar içinde çeşitli tehlikeler oluşturabilmektedirler. Bundan dolayı özellikle yeni nesil cihazlara çocuk koruma kilidi koyulmaktadır. Cihazın ekranında görülen bu kod da çocuk kilididir.

Bu kodun ekrana kendiliğinden gelmesi gibi bir durum olmamaktadır. Cl kodunun aktif olması için cihazda bir kilit tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa birkaç saniye basıldığında aktif olur ve çocukların cihazla oynayarak zarar görmelerinin önüne geçilir. Kod iptal edilmek istendiğinde de aynı tuşa birkaç saniye basılması yeterlidir.

Vestel Bulaşık Makinesi Cl Hatası Nedir?

Vestel bulaşık makinesi cl hatası nedir araştıran kişiler bunun aslında bir arıza olmadığını görmektedirler. Cihazın ekranında bu kodu gördüğünüz takdirde servis çağırmanıza gerek bulunmuyor. Çocuk kilidi olarak yer almaktadır ve bir koruma oluşturmaktadır. Bu kodu özellikle çalıştığı zamanlarda aktif yapmalısınız. Bu şekilde çalıştığı zamanlarda çocuklarınızı koruyabilirsiniz. Cihazın ekranında bu kodun görülmesi şu anlama gelmektedir.

  • Cihazın koruma kodlarından biridir
  • Çocuk kilididir ve üzerinde anahtar resmi olan tuşa basılarak aktif yapılabilir
  • Aynı şekilde tuşa basılarak pasif hale getirilebilir.
  • Kombi sıcak su VermiyorE03 hatası Nasıl giderilirVigo ile düz saç şekillendirmeZyXEL modem internet ışığı yanıp sönüyor internet yokArzum KAZANLI ÜTÜ nasıl kullanılırBosch kombi EA hatasıEpilasyon aleti tüyleri azaltır mıSiemens iq300 çamaşır makinesi Sıkma YapmıyorEn iyi ütü markası Kadınlar KulübüAriston Kombi Error Veriyor
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis