Beko Çamaşır Makinesi Sıkarken Ses Çıkarıyor

Beko çamaşır makinesi sıkarken ses çıkarıyor kullanıcıların en sık yaşadıkları sorunlar arasında yer almaktadır. Aslında çamaşır makinelerinin çalışırken ve özellikle sıkarken bir miktar ses çıkartmaları normal kabul edilmektedir. Bunun yanında makineden çıkan sesin çok olması halinde ise bir sorun olarak kabul edilebilmektedir.

Makinenin çıkardığı sesin fazla olması halinde ilk olarak ayaklarının kontrol edilmesi gerekiyor. Ayakların dengede olmaması halinde cihazın çıkardığı ses fazla olacaktır. Bunun yanında makineye kapasitesinin çok altında ya da çok üstünde çamaşır atılması da ses çıkartmasına neden olmaktadır. Özellikle çok fazla çamaşır atıldığında sıkma sırasında makineler zorlanmaktadır.

Beko Çamaşır Makinesi Sıkarken Ses Çıkarıyor Çözümü

Beko çamaşır makinesi sıkarken ses çıkarıyor çözümü kullanıcılar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Buradan verdiğimiz bilgiler ışığında yapacağınız işlemlerle ses azalmadığı takdirde ise servis çağırılması gerekiyor. Çamaşır makinesinin sıkarken çok ses çıkarması durumunda şu işlemleri yapabilirsiniz.

  • Cihazın ayaklarının dengede olmasını sağlayın
  • Makineye çok fazla çamaşır atmayın
  • Çamaşır makinesinin arkasında bulunan nakliye vidaları duruyorsa bunları sökerek çıkartın
  • Filtresini temizleyin
  • LG çamaşır makinesi UE hatasıPhilips epilasyon aleti YorumlarıVaillant kombi su almıyorBaymak kombi AP hatası nasıl giderilirSeg Bulaşık Makinesi F1 hatasıBeko çamaşır makinesi sıkarken ses çıkarıyortefal anti-calc kartuşu nasil temizlenirDaikin kombi i işaretiVaillant kombi ateşleme yapmıyorFakir Kahve Makinesi nasıl temizlenir
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis