Arçelik Buzdolabı E İşareti

Arçelik buzdolabı e işareti bir hata kodu değildir. Cihazın ekranında bu kod görüldüğünde ekonomi modunda olduğunun anlaşılması gerekmektedir. Bu işaret ekranda görüldüğünde cihaz daha az enerji harcamakta ve ekonomik olarak çalışmaktadır. Buzdolabının +4 ile -18 dereceleri olduğunda işaret ekrana gelir.

E işaretinin ekranda görünmesi sizi endişelendirmemelidir. Bazı zamanlarda görülmesi normaldir. Eğer bu işareti görmek istemiyorsanız buzdolabının sıcaklık ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Aslında buzdolabının çok dolu olmadığı zamanlarda ekonomi moduna geçmesi bir avantaj oluşturacaktır. Bu sayede enerji tasarrufu yapacak ve daha az elektrik harcayacaktır.

Arçelik Buzdolabı E İşareti Anlamı Nedir?

Arçelik buzdolabı e işareti anlamının öğrenilmesi ile kullanıcıların yaşadıkları endişe ortadan kalkmaktadır. Aksine e işaretinin enerji tasarrufu olduğunu öğrenen kişiler dolaplarının sıcaklık ayarlarını bu şekilde ayarlamayı tercih edebiliyorlar. Sizin buzdolabınızın da enerji tasarrufu yapmasını istiyorsanız şu işlemleri yapmalısınız.

  • Buzdolabını +4 ile -18 derecelerine getirmelisiniz
  • Bu ayarı kullandığınızda enerji tasarrufu yapma isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz
  • -18 derecesi buzlukta olan yiyeceklerin korunması için yeterlidir
  • +4 derece normal bölümde olan yiyecekler için uygundur ve yeterlidir
  • Ferroli D2 hatasıArzum Kazanlı ÜtüKombi AP hatasıEca Proteus Plus F2 arızasıSiemens IQ500 çamaşır Makinesi kilit işaretiFakir çaycı çok ses çıkarıyorArçelik buzdolabı motoru devreye GirmiyorBulaşık makinesi su almıyor yıkamaya geçmiyorE1 hatası bulaşık makinesiSaç kurutma makinesi kaç watt harcar
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis