Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası kodu aldığınızda kullanma kılavuzuna bakarak ilgili hatayla ilgili yapılacak müdahaleleri ve yöntemleri öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesinde yaşanan bazı sorunlar kullanıcı müdahaleleriyle kolaylıkla çözülebilmektedir. Kılavuzda her hata kodunun açıklamaları ve çözülme yöntemleri bulunur.

Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası

Yeni model çamaşır makinelerinde arıza ve problemler için gösterge panellerinde kullanıcı uyarısı yapılmaktadır. Bu uyarılar makinede yaşanan sorunları bildirir. Uyarı kodu açıklamalarından bakarak, bu sorunların kolaylıkla giderilmesi sağlanır. Bosch çamaşır makinesi e36 hatası yaşandığında yapılacak müdahaleler:

  • Güvenliğiniz için herhangi bir müdahale yapamadan önce makinenizin elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Makine altında bulunan tahliye pompasındaki filtreyi çıkarın. Çamaşır makinenizi bulunduğu yerden öne çekerek 45 derecelik açıyla öne eğin.
  • Hortumu kontrol edin. Tıkanma sorunu varsa açmaya çalışın. Filtre temizliğini dikkatlice yapın. KalıNtı, kir ve saç tellerini temizleyin. Akan suda iyice yıkayıp yerine yerleştirin.
  • Makinenizi yerine yerleştirip, fişi takın ve çalıştırın. Çalışmıyorsa, tahliye borularının zeminden 15-20cm yukarıda olduğuna emin olun.
  • El blender bıçağı dönmüyorGebelikte lazer epilasyon yaptiranlarLG çamaşır makinesi UE hatasıTefal ütü sıfırlama düğmesi hangisiFerroli D3 hatasıArçelik 3650 çamaşır makinesi resetlemeBosch çamaşır Makinesi E21 hatası çözümüDiş macunu ile ütü temizlemeTefal ütü ışığı yanmıyorDaikin kombi reset tuşu
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis