Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası

Bosch çamaşır makinesi e36 hatası kodu aldığınızda kullanma kılavuzuna bakarak ilgili hatayla ilgili yapılacak müdahaleleri ve yöntemleri öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesinde yaşanan bazı sorunlar kullanıcı müdahaleleriyle kolaylıkla çözülebilmektedir. Kılavuzda her hata kodunun açıklamaları ve çözülme yöntemleri bulunur.

Bosch Çamaşır Makinesi E36 Hatası

Yeni model çamaşır makinelerinde arıza ve problemler için gösterge panellerinde kullanıcı uyarısı yapılmaktadır. Bu uyarılar makinede yaşanan sorunları bildirir. Uyarı kodu açıklamalarından bakarak, bu sorunların kolaylıkla giderilmesi sağlanır. Bosch çamaşır makinesi e36 hatası yaşandığında yapılacak müdahaleler:

  • Güvenliğiniz için herhangi bir müdahale yapamadan önce makinenizin elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Makine altında bulunan tahliye pompasındaki filtreyi çıkarın. Çamaşır makinenizi bulunduğu yerden öne çekerek 45 derecelik açıyla öne eğin.
  • Hortumu kontrol edin. Tıkanma sorunu varsa açmaya çalışın. Filtre temizliğini dikkatlice yapın. KalıNtı, kir ve saç tellerini temizleyin. Akan suda iyice yıkayıp yerine yerleştirin.
  • Makinenizi yerine yerleştirip, fişi takın ve çalıştırın. Çalışmıyorsa, tahliye borularının zeminden 15-20cm yukarıda olduğuna emin olun.
  • Samsung DC hatasıVigo ile kıvırcık saç nasıl yapılırXiaomi robot süpürge şarjı çabuk bitiyorArzum ütü buhar vermiyorSamsung kumanda ses açmaUğur derin dondurucu kırmızı ışık yanıyor ne yapmalıyımArçelik ütü ses çıkarıyorPorçözle ütü temizlemeKurumuş kahve lekesi nasıl çıkarSamsung TV ses ve görüntü yok
  • 4445545.com 4445545.net 4445545.org Profilo Servis Buderus Servis Electrolux Servis İmmergas Servis